Razpis za nastopajoče na Festivalu MENT Ljubljana odprt še do ponedeljka, 3. novembra.

0 1

Avtor: Aleš Podbrežnik

Do 3. novembra se lahko na razpis prijavijo glasbeni izvajalci iz celega sveta, ki bi radi nastopili na festivalu. Prijavo lahko izvajalci opravijo TUKAJ!

Festival MENT Ljubljana 4. – 6. februar 2015

MENT Ljubljana v letu 2014 že deluje kot platforma, ki se uspešno predstavlja na različnih sorodnih festivalih:
zagrebškem festivalu INmusic, nemškem Festivalu Reeperbahnavstrijskem Waves Vienna, pariškem MaMA Event, do ljubljanskega pa se bo predstavil še na belgijskem festivalu Glimpse in nizozemskem Eurosonicu.

Festival MENT Ljubljana se bo odvijal na različnih lokacijah v prestolnici Slovenije med 4. in 6. februarjem 2015. Festival in konferenca, ki se osredotočata na predstavljanje aktualne glasbe, mreženje in glasbeno industrijo, bosta v treh dneh gostili prek 40 domačih, regionalnih in tujih izvajalcev, na sami konferenci pa pričakujemo prek 200 delegatov – od močne zastopanosti domačih akterjev in tistih, ki delujejo na področju bivše skupne države pa do predstavnikov tujih festivalov, založb, koncertnih agencij in drugih glasbenih profesionalcev.

Festival z močno vizualno noto nastaja v organizaciji Kina Šiška, v sodelovanju z ekipo Multipraktik in SIGIC-em. 

www.ment.si
www.kinosiska.si
www.multipraktik.com
www.sigic.si

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki