Saxon kmalu z novim albumom!
Avtor: Urban Bolta
Britanske heavy metal legende Saxon se trenutno nahajajo v studiu v Brightonu, Angliji, kjer končujejo s snemanjem novega albuma “Call To Arms”. Na njem bo gostoval zelo zanimiv gost – nihče drug kot Don Airey (Deep Purple, Rainbow). Več podrobnosti o novem albumu zaenkrat še ni znanih. Po izdaji se bodo Saxon odpravili na evopsko turnejo, na kateri se bodo 30.05. ustavili tudi v ljubljanskem Kinu Šiška!
Album bo tako kot že njegov predhodnjik “Into The Labyrinth” (recenzija tukaj) izšel pri založbi SPV/Steamhammer.
Za Saxon je naporno leto 2010, v katerem so med drugim z nastopom na Downloadu praznoali 30. obletnico nastopa na Monsters of Rock festivalu in so v celoti prvič v zgodovini zaigrali svoj klasičen album “Wheels of Steel”.