Sedativ (HR) & BattleX (SLO), sobota, 07.02.2015, Ljubljana (klub Gromka)!
Avtor: Aleš Podbrežnik
kdo: Sedativ (HR) & BattleX (SLO)
kje: Ljubljana, klub Gromka
kdaj: sobota, 07.02.2015, ob 21.00 uri
Vstopnina: 5,00€
Dne 07.02.2015, se bo v klubu Gromka sredi ljubljanske Metelkove prieptil pravi speed/thrash metal napad, ki ga bosta uprizorila nastopa skupin Sedativ iz hrvaškega Čakovda in BattleX iz slovenskega Maribora!
Sedativ je najstniški speed metal napad iz Čakovca. Band so osnovali konec leta 2012 in kmalu napisali prvi komad ”Razarač”. Koncertno aktivni so šele dobro leto, vendar so v tem času odigrali že kar nekaj odličnih koncertov, kjer ne manjka pristne oldschool speed metal energije.
Njihov prvi EP lahko poslušate TUKAJ!
BattleX so thrash metal band iz Maribora, ki thrash metal združuje z ostalimi metal primesmi. Njihov prvi EP The Point of No Return iz leta 2010 je bil bolj tradicionalno obarvan, po menjavi vokalista leta 2011 pa so se tudi stilsko precej spremenili. Nove komade boste kmalu lahko slišali na prihajajočemu albumu Imminent Downfall. Seveda pa jih lahko slišite že zdaj, če pridete na špil. Fantje obljubljajo brezkompromisno izvedbo in divjo energijo od začetka do konca!
BattleX na You Tube kanalu!