Sestri Cocorosie izdali še eno skladbo iz prihajajočega novega albuma

0 1

Nenavadni sestrski duo Cocorosie nam je pred majsko izdajo (27.5.) albuma Tales of a Grass Widow v pokušino ponuja skladbo ”After The Afterlife”. Ta nadaljuje eksperimentalno ”freak folk” glasbeno izročilo, ki sta ga sestri zastavili že na prejšnjih platah. Nov album bo izšel preko založbe City Slang.

Že pred mesecem dni sta izdali singel ”Gravediggress”, album Tales of a Grass Widow pa bo za dvojec že peti po vrsti. Zadnji album Grey Oceans sta izdali leta 2010.

Najbližje slovenskim mejam bosta zaenkrat sestri nastopili 1. junija v Münchenu (Kongresshalle Alte Messe), pa tudi drugače si lahko obetamo poleti še kar nekaj nemških nastopov.



After The Afterlife:

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki