Shining posneli video za skladbo House of Control
Avtor: Primož Novak
Norveška black jazz zasedba Shining je posnela video za skladbo »House of Control«, ki se nahaja na lanskoletnem albumu »International Blackjazz Society«.
Jørgen Munkeby, vodja zasedbe, pravi, da je zelo vesel, da so posneli za skladbo, ki mu veliko pomeni. Besedilo je osebne narave, sama glasba pa potrjuje, da je skupina uporabila bolj raznolik in melodičen pristop, s čimer so vstopili v nov teritorij.
Shining so pred nedavnim končali z evropsko turnejo skupaj z Intronaut in Obsidian Kingdom. Turneja se je zaključila na festivalu Euroblast, v Kölnu.