Sinner nad novi studijski album s kar tremi kitaristi!

0 2

Legendarni nemški heavy rockerji Sinner se vračajo na prizorišče s povsem osveženo ekipo in novim studijskim albumom!

Poleg šefa in vodje Mata Sinnerja so v zasedbi Sinner tako še: Christof Leim (The New Black) na kitari, Alex Schlopp (Tarja, Farmer Boys) na kitari, André Hilgers (Rage) na bobnih in povratnik Alex Beyrodt (Primal Fear, Voodoo Circle) na kitari.

Če ste pravilno sledili, ste našteli tri kitariste! Ne, ni pomota! Trije kitaristi v novih Sinner! Glasneje od tega pač ne gre!

Zasedba trenutno snema v nemškem Stuttgartu novi material za album, ki se bo imenoval “One Bullet Left”. Njegov producent bo Mat Sinner, ko-producent pa Achim Koehler! Album bo izšel, dne 09.09.2011, preko nemške založbe AFM Records.

Prvi predstavitveni single za album in video, bo nosil naslov “Back On Trail” in bo izšel v začetku letošnjega avgusta!

Več koristnih informacij na: www.matsinner.com/.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki