Slayer še pred koncem poletja z nekaj novimi skladbami

0 5

Avtor: Urban Bolta

Tom Araya je v intervjuju pred nekaj dnevi razkril, da bodo konec poletja Slayer izdali nekaj novih skladb.

Ko je novinar Metalheada Toma Arayo vprašal, kako napreduje snemanje novega materiala, je ta odgovoril: »V studio smo se odpravili aprila. Kerry King je sestavil nekaj komadov. Sam sem odpel vokale za dva izmed njih, predno sem letel v Evropo na trenutno Slayer turnejo. Smo v procesu končevanja teh dveh komadov – upamo, da bodo kmalu zmiksani, potem bodo lahko izšli še pred koncem poletja«.

In kako nov material zveni? »Meni zveni kot bi poslušal Slayerje«, se je pošalil Araya. Še boljši odgovor na to vprašanje ima bobnar Dave Lombardo. »Naši tradicionalni feni bodo potešeni in zadovoljni, netradicionalni feni pa se bodo vprašali: že spet?«.

Ne pozabite, da bodo thrash metal bogovi že kmalu, 8. junija nastopili v Zagrebu!

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki