Solstice: I Am the Hunter
Avtor: Rok Klemše
Britanski doom metal veterani Solstice so posneli svoj prvi novi material po leta 1998 izdani plošči New Dark Age, ki bo v kratkem izdan na EPju Death’s Crown Is Victory s štirimi komadi.
Spodaj že lahko prisluhnite novi skladbi I Am the Hunter, ki zveni na moč obetavno!
Solstice so se med vidnejše britanske doom zasedbe vpisali s prvencem Lamentations (1994), nato pa so njihovo kariero zaznamovale mnoge poslovne težave ter odhodi številnih članov. Danes tako edini originalni član ostaja kitarist Richard Walker.
SOLSTICE 2013 so:
Paul Kearns – vokal
Richard Walker – kitara
Andy Whittaker – kitara
Ian “Izak” Buxton – bas
James Ashbey – bobni