Solstice: I Am the Hunter

0 0

Avtor: Rok Klemše

Britanski doom metal veterani Solstice so posneli svoj prvi novi material po leta 1998 izdani plošči New Dark Age, ki bo v kratkem izdan na EPju Death’s Crown Is Victory s štirimi komadi.

Spodaj že lahko prisluhnite novi skladbi I Am the Hunter, ki zveni na moč obetavno!

Solstice so se med vidnejše britanske doom zasedbe vpisali s prvencem Lamentations (1994), nato pa so njihovo kariero zaznamovale mnoge poslovne težave ter odhodi številnih članov. Danes tako edini originalni član ostaja kitarist Richard Walker.

SOLSTICE 2013 so:
Paul Kearns – vokal
Richard Walker – kitara
Andy Whittaker – kitara
Ian “Izak” Buxton – bas
James Ashbey – bobni

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki