Srečna evakuacija Fear Factory iz avtobusnega požara!
Člani skupine Fear Factory in njihova ekipa, ki spremlja skupino na novi evropski turneji, so jo odnesli srečno in brez praske, potem ko se je v zgodnjih jutranjih urah včerajšnjega četrtka (05.08.2010) njihov avtobus nenadoma znašel v plamenih!
Nesreča se je pripetila na cesti za motorna vozila z oznako M1 v angleški pokrajini Northamptonshire!
Skupina je po besedah kitarista Dina Cazaresa ravno zaključila z nastopom na razprodanem koncertu v Sheffieldu in se napotila v smeri londonskega letališča, kjer naj bi spotoma odložila nekoga iz njihove potujoče posadke. Ob pol štirih zjutraj je šofer opazil dim, ki se je kadil v predelu zadnjega desnega kolesa avtobusa. Skočil je iz avtobusa in skušal pogasiti avtobus, ki pa ga je že načenjalo močnejše gorenje. Bilo je prepozno. Ekipa je skupaj s člani skupine alarmantno pograbila osebno prtljago, ki je bila še na dosegu rok ter se srečno rešila na prosto. Mnogo najnujnejših osebnih rekvizitov je pogorelo v avtobusu (osebni dokumenti, denar, itn…) Avtobus so v 20, minutah zajeli plameni. Gasilci so prispeli na prizorišče žal prepozno, da bi lahko še rešili kaj vrednega na njem.
Celotno štorijo med aktualnimi BBC novicami lahko izbrskate TUKAJ.
Fear Factory se trenutno nahajajo na Britanski turneji po kateri predstavljajo novci studijski izdelek “Mechanize”.