Stara Šula, petek, 16.10.2015, Novo mesto (Lokalpatriot)!
Avtor: Aleš Podbrežnik
kdo: Stara Šula
kje: Novo mesto, Lokalpatriot
kdaj: petek, 16.10.2015,
Stara Šula bo izdajo svojega novega studijskega albuma z naslovom “Rojeni v Jugoslaviji” proslavila v petek, dne 16.10.2015 z nastopom v novomeškem klubu LokalPatriot!
Hejahoj!
Tokrat bomo predstavljali novi album v novomeškem klubu LokalPatriot.
Nekaj o bendu:
Stara Šula so kvartet primordialnih rock ‘n’ roll žonglerjev, ki jih prežema močna komponenta blues sentimenta! Skupina se je formirala na božično noč leta gospodovega 2009, na ”Christmas jamu” v Dolenjskih Toplicah. Člane druži skupna ljubezen do surovega rock’n’rolla. Vadijo v ”štali” – prostoru za vaje na Selih pri Dolenjskih Toplicah, ki je dejansko preurejeni bivši hlev. Na koncertih ne skoparijo s surovo energijo rock’n’rolla izpod kotlov in dratovja in tako vnesejo ritem v kolena tudi najbolj nepremičnim poslušalcem, kot se tudi za bitja iz štale spodobi. Oktobra 2012 so izdali debitantski album “Dirty 13″, ravnokar pa je izšel njihov drugi plošček, ki sliši na ime ”Rojeni V Jugoslaviji”. Pravijo, da igrajo rock’n’roll, tako kot ga čutijo oziroma takšnega, kot mislijo, da bi moral biti. Tako da, če ste za dozo iskrene mešanice rock ‘n’ rolla, bluesa in punka s pokončno držo, se priporočajo za v posluh.
RockLine recenzija prvega albuma!
FaceBook stran!
Vstopnina: 2€ v predprodaji, 3€ na dan koncerta
Če ste za dozo iskrene mešanice rock ‘n’ rolla, bluesa in punka s pokončno držo, le pridite 🙂
PS: Pivo bo mrzlo
Se vidimo!