Status Quo ostali brez bobnarja
Avtor: Urban Bolta
Status Quo sporočajo, da je njihove vrste po 12-ih letih članstva zapustil bobnar Matt Letley.
Letley je tako z legendarnimi boogie rockerji poslednjikrat nastopil 19. decembra v londonski O2 Areni.
»To je bilo fantastično dvanajstletno potovanje… ampak odločil sem se, da je napočil čas da zapustim skupino in se poskusim v nečem novem«, je ob odhodu dejal Letley. »Ne dvomim da bo v eliko ugibanj da je moj odhod povezan s pričakovanim reunionom in turnejo, ampak povem vam ,da je bila moja odločitev samo in popolnoma moja, ob banda nisem čutil nobenih pritiskov, fanom pa želim vse dobro na njihovi bodoči poti.«
Dogodki se torej res odvijajo v smeri, da bodo Status Quo naslednje leto po Evropi koncertirali v klasični postavi.. od znanih terminov je nam zaenkrat zelo ugoden 6. julija, ko bodo Status Quo, ZZ Top in še nekaj skupin nastopili na Lovely days festivalu v Avstriji.