Steven Wilson bo v začetku leta 2015 izdal nov studijski album!
Avtor: Peter Podbrežnik
Steven Wilson je v zahvali za 200.000 ‘všečkov’ na njegovi Facebook strani razkril, da trenutno ustvarja material za svoj četrti solo album, ki naj bi izšel enkrat v začetku leta 2015.
Tukaj je prevod celotnega sporočila z Wilsonove Facebook strani:
V trenutku, ko je ta stran dosegla 200.000 ‘všečkov’, bi se rad zahvalil vsem tukaj za vaš konstantni interes in podporo ter vse spodbudne komentarje in karierna priporočila.
Dovolj sem že star, da se spominjam časov, ko si moral za to, da si posredoval informacijo 200.000 potencialno zainteresiranim ljudjem poslati 200.000 pisem v 200.000-ih ovojnicah in kupiti 200.000 znamk ter jih obenem nalepiti! Zato sem kot glasbenik hvaležen za vsaj en velik in dober razlog, da obstaja internet.
Zadnjih nekaj mesecev trdo delam na svojem naslednjem solo albumu, kar bom počel vse do konca tega leta. Album bo izšel na začetku leta 2015 (seveda boste pred tem že lahko slišali nekaj ‘predogledov’ nove glasbe). Za zdaj vam ne bom razkril preveč stvari, razen tega, da gre za še en projekt, kjer se glasba, zgodba in vizualizacije združijo skupaj, pri čemer poskušamo standarde vnovič dvigniti za eno stopnjo navzgor. Pretenciozen pristop in ponosni smo na to!