Supreme Pain odšli v studio na snemanje novega albuma
Nizozemski brutalni death metalci Supreme Pain, so prestopili prag studia Soundlodge v Nemčiji, v družbi nemškega producenta Jorga Ukena (Sinister, Dew-Scented, Obscenity, God Dethroned) z namenom da pričnejo s snemanjem novega studijskega albuma, ki bo njihov drugi zaporedni, z naslovom “Nemesis Enforcer”, Album bo izšel pozno spomladi / zgodaj poleti v letošnjem letu, pri slovaški založbi Metal Age Productions.
“Nemesis Enforcer” vrstni red pesmi:
01. Vengeful Wrath
02. Legacy Of Chaos
03. The Unholy Throne
04. Treshold Of Immortality
05. To Serve In Slavery
06. Lobotomy Of The Soul
07. Goddess Of Divine Retribution
08. Nemesis Enforcer
Naslovnico za album je prispevala agencija Mottla Art iz Avstrije.
K Supreme Pain sta se pred kratkim pridružila basist Tadej Cholewa, sicer naše gore list, ki je prispel k Supreme Pain iz vrst slovenskih death metalcev Scaffold in bobnar Toep Duin iz skupin Putrefied in Blastcorps.
Trenutna postava Supreme Pain je sledeča:
Aad Kloosterwaard – vokal
Erwin Harreman – kitara
Bas Brussaard – kitara
Tadej Cholewa – bas kitara
Toep Duin – bobni
Za več informacij o skupini, kliknite na: www.myspace.com/supremepainofficial