Symphony X novi album se bode imenoval Paradise Lost
Progresivni ameriški metalci Symphony X, so naslovili svoj novi studijski album z “Paradise Lost”. Izšel naj bi konec letošnjega leta.
Symphony X so bili nedavna prisiljeni odpovedati nekaj koncertnih nastopov na letošnjih evropskih festivalih potem, ko so zdravniki pri basistu Michaelu LePondu ugotovili znake Crohnove bolezni. LePond je že prestal operacijo v bolnišnici in uspešno okreval.