The Dead Daisies, nedelja, 25.06.2017 in ponedeljek, 26.06.2017, Vrba na Koroškem (Bluesiana Rock Cafe), Avstrija!
Avtor: Aleš Podbrežnik
kdo: The Dead Daisies
kje: Vrba na Koroškem, Bluesiana Rock Cafe, Avstrija
kdaj: nedelja, 25.06.2017 in ponedeljek, 26.06.2017, ob 20 uri in 30 minut
Vstopnice:
45,00€ (v predprodaji) / 50,00€ (na dan koncerta)
40,00€ (člani kluba Kelagg Plus)
35,00€ (študentje)
Kupite jih lahko preko medmrežja in sicer TUKAJ!
V nedeljo, dne 25.06.2017 in v ponedeljek, dne 26.06.2017, se bodo v znamenitem klubu Buesiana Rock Cafe v avstrijski Vrbi na Koroškem (Velden Am Wörthersee) znova zglasili ameriško-avstralski super hardrockerji The Dead Daisies!
Skupina bo, dne 19.05.2017, izdala prvi koncertni album z naslovom “Live And Louder”, pri založbi Sptifire/SPV Records, na njem pa je material, s katerim so se na koncertu, dne 20.12.2016, v Bluesiani, The Dead Daisies enkrat že predstavili.
The Dead Daisies:
Skupino je leta 2012 ustanovil avstralski poslovnež, letalec in glasbenik David Lowy. The Dead Daisies, v katero so z Davidom združili svoje moči glasbeniki katerih imena še kako odmevno odzvanjajo na mednarodnem prizorišču, so med letoma 2013 in 2016 izdali tri studijske albume in sicer “The Dead Daisies” (2013), “Revolucion” (2015) ter še vedno aktualni, to je zadnji, z naslovom “Make Some Noise” (2016).
Ob Lowyju, ki igra na poziciji ritem kitarista, je drugi glasbenik v skupini z najdaljšim stažem super basist Marco Mendoza (ex-Whitesnake, ex-Thin Lizzy,…), vokalne dolžnosti opravlja od leta 2015 dalje bivši Motley Crüe pevec John Corabi, mesto bobarja opravlja Brian Tichy (ex-Billy Idol, ex-Whitesnake, ex-Foreigner,…), v letošnjem letu pa je na poziciji glavnega kitarista zamenjal Richarda Fortusa (Guns N’Roses) izjemni Doug Aldrich (ex-Whitesnake, ex-DIO,…). Če povzamemo! Pred nami stoji prava super rock zasedba in zato se tudi obeta pravi spektakularni nastop! Dvojna doza le tega! Nikjer drugje, kot znova v Bluesiani!