Vrača se Matt Barlow… spet
Avtor: Rok Klemše
Obeta se nova superskupina! V njej sta moči združila nekdanja člana Iced Earth, Matt Barlow (vokal, na fotografiji) in Freddie Vidales (bas, kitara) ter nekdanji Nevermore bobnar Van Williams. Trojica trenutno išče dodatne člane in snema avtorski material.
Barlow je Iced Earth že drugič zapustil marca 2011, kot razlog za odhod pa navedel obveznosti do družine ter dejstvo, da Iced Earth zaradi njegovih obveznosti niso zmožni oditi na dolge turneje.
Vidales je Iced Earth zapustil v začetku leta, bojda zaradi osebnih razlogov, v ozadju pa je gotovo spor z jeklenim šefom benda Jono Schafferjem.
Williams je Nevermore zapustil lanskega aprila, skupaj s kitaristom Jeffom Loomisom, zopet pa je šlo za osebne razlike med njima in pevcem Warrelom Daneom in Jimom Sehppardom.
Dražilnik za to kar pripravlja nova skupina pa že lahko slišite spodaj: