Bivši Ratt frontman sklenil pogodbo z založbo Frontiers Music Srl!
Avtor: Aleš Podbrežnik
Stephen Pearcy, nekdanji pevec zaedbe Ratt, bo ori italijanski založbi Frontiers Music Srl izdal svoj četrti samostojni studijski album z naslovom “Smash”.
Pearcy, najbolje znan po tem, da je ustanovni član rockerjev Ratt, je album ustvaril v presledku zadnjih let, še posebej pa se je delu posvetil v letošnjem letu, ko je ustvarjal material tudi med samostojno turnejo po ZDA!
Skladbi I Can’t Take It lahko že v celoti prisluhnete spodaj!
Album “Smash” bo izšel v začetku naslednjega leta. Za miks in masterizacijo zvoka je poskrbel legendarni producent Beau Hill, ki je produciral tudi prve štiri albume zasedbe Ratt.
Stephen Pearcy napoveduje novo ameriško turnejo v prid promocijski podpori novemu albumu, temu pa naj bi sledili tudi nastopi na preostalih celinah!