Gama Bomb, Bonded By Blood in Sworn Amongst danes v Ortu!

0 6

Avtor: Rok Klemše

Danes, 15.9.2008, se v Orto baru ustavlja turneja Thrashing Like a Maniac 2008. Pod okriljem založbe Earache so Dirty Skunks v naše loge pripeljali angleški zasedbi Gama Bomb in Sworn Amongst ter Američane Bonded By Blood. Gama Bomb na oder Orta stopajo s hordo zombijev in še svežim izdelkom Citizen Brain, Bonded By Blood pa bodo treširali v družbi ninja želvakov. Sworn Amongst pa bodo nastopili namesto odpadlih Discard. Kowabanga dude!

Začetek predvidoma ob 20:30, cena vstopnice 14€. Thrashaholici vabljeni!

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki