Napalim ti Dedu #4 festival, 13.04.2012, Ormož (Unterhund), Slovenija

0 1

V ormoškem klubu Unterhund, se bo, dne 13.04.2012, torej v “petek trinajstega” odvijala četrta edicija festivala “Napalim ti Dedu”, na njem pa bodo nastopili legedarni punkerji The Antinowhere Leauge, pred njimi bodo skrbeli za dobro razvedrilo Muškat Hamburg in Panicka!

Več o “Napalim ti Dedu Fest #4”
www.facebook.com/events/155379444571052/

THE ANTINOWHERE LEAGUE
https://www.facebook.com/antinowhereleague

MUŠKAT HAMBURG
http://www.myspace.com/muskathamburg

PANICKA
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002231365419

rezervacije kart sprejemajo na: [email protected]
Cena kart z rezervacijo znaša 13,00€, brez rezervacije (na dan koncerta) pa 15,00€.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki