Omar Rodriguez-Lopez (The Mars Volta) objavil prvo skladbo njegovega novega projekta Bosnian Rainbows!
Omar Rodriguez-Lopez je The Mars Volto postavil na stranski tir, je pa zato objavil pri komad s prihajajočega albuma njegovega novega projekta Bosnian Rainbows.
Prva skladba projekta se imenuje “Worthless”, prisluhnite pa ji lahko na dnu članka.
Kitaristu Rodriguez-Lopezu novo družbo v zasedbi dela bobnar Deantoni Parks,klaviaturist Nicci Kasper in pevka Teri Gender-Bender, ki je sicer članica eksperimentalnega noise benda Les Butcherettes.
S snemanjem albuma naj bi bend zaključil konec prejšnjega leta v Berlinu. Izšel bo kmalu letos.
Rodriguez-Lopez je sicer z vsemi drugimi člani Bosnian Rainbows že sodeloval tako ali drugače, zato je vedel, da se bodo odlično ujeli.
Bend bo izdajo prvenca pospremil z dolgotrajno turnejo.
Spodaj prisluhnite prvi skladbi benda, imenovani “Worthless”.