Omar Rodriguez-Lopez (The Mars Volta) objavil prvo skladbo njegovega novega projekta Bosnian Rainbows!

0 3

Omar Rodriguez-Lopez je The Mars Volto postavil na stranski tir, je pa zato objavil pri komad s prihajajočega albuma njegovega novega projekta Bosnian Rainbows.

Prva skladba projekta se imenuje “Worthless”, prisluhnite pa ji lahko na dnu članka.

Kitaristu Rodriguez-Lopezu novo družbo v zasedbi dela bobnar Deantoni Parks,klaviaturist Nicci Kasper in pevka Teri Gender-Bender, ki je sicer članica eksperimentalnega noise benda Les Butcherettes.

S snemanjem albuma naj bi bend zaključil konec prejšnjega leta v Berlinu. Izšel bo kmalu letos.

Rodriguez-Lopez je sicer z vsemi drugimi člani Bosnian Rainbows že sodeloval tako ali drugače, zato je vedel, da se bodo odlično ujeli.

Bend bo izdajo prvenca pospremil z dolgotrajno turnejo.

Spodaj prisluhnite prvi skladbi benda, imenovani “Worthless”.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki