El Kachon, 09.02.2013, Cerkno (Bar Gabrijel)!
kdo: El Kachon (Dolenjska)
kdaj: sobota, 09. februar 2013 ob 21:00
kje: Bar Gabrijel, Cerkno
Vstop prost!
in DJ Matej (Slap ob Idrijci)
El Kachon
Pustno rajanje se v Baru Gabrijel (Cerkno) nadaljuje tudi v soboto, dne 09.02.2013, ko bo nastopila zasedba El Kachon, ki je nastala leta 2011 v Dolenjskih Toplicah. Sedemčlanska zasedba igra avtorsko glasbo v maniri blues-rocka in z besedili v angleščini. Ob avtorskih komadih pa za dobro vzdušje poskrbijo tudi s predelavami pesmi izvajalcev, kot so Gov’t Mule, Allman Brothers Band, Susan Tedeschi ali Dereck Trucks. Vabljeni na Gabrijelovo pestro pustno rajanje z obilico odlične in raznolike muzike!
El Kachon ni samo bend, so vse vibracije in čustva, ki jih lahko glasba, še posebej blues, izrazi na svoj surov, globok in včasih kar mističen način. El Kachon je brezčasni časovni stroj, ki te odpelje tja, kjer se vsi čutimo povezani v eno. El Kachon je prvinski, iskren in neizogiben. Trenutno so El Kachon v fazi snemanja plate, do katerega so prišli preko sodelovanja na natečaju za Rock Otočec in zmagali. Zadnji večji nastop so imeli na letošnjem Schengenfestu.
El Kachon so:
Tina Gerbec Radaković (vokal)
Tomi Perinčič (kitara, vokal)
Andrej Barbič – Krt (kitara, vokal)
Dejan Gerbec Radaković – Sondža (bas kitara, vokal)
Mladen Cetina (klaviature)
Žiga Dobravc (bobni)
Primož Malenšek – PimpS (tolkala)
www.elkachon.com
www.reverbnation.com/elkachon
www.facebook.com/ElKachon
www.youtube.com/user/ElKachonBand?feature=mhee