Pevec zasedbe Circus Maximus in kitarist zasedbe Leverage ustanovila skupni projekt

0 2

Pevec norveških progresivnih metalcev Circus Maximus Michael Eriksen in producent in kitarist finskih melodičnih rockerjev Leverage Torsti Spoof, sta združila moči in ustanovila skupni projekt, ki se imenuje The Magnificent. Na projketu sodelujeta tudi bobnar Kalle Torniainen iz zasedbe Brother Firetribe in Pekka Lampinen na bas kitari.

Glasbene ideje za prihajajoči album bodo prispevali tudi nekateri drugi glasbeniki, kot med drugim Pekka Heino (Brother Firetribe, Leverage), Tomppa Nikulainen (Brother Firetribe), Tuomas Heikkinen (Leverage) in Sami Hyde. Zvokovno bo album predstavljal križanca med tršim pristopom Leverage in melodičnostjo zasedbe Brother Firetribe.

Snemanje albuma bo zaključeno do konca zime, pri založbi Frontiers Records pa predvidevajo izid albuma po poletju 2010!

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki