RattleSnake: uspela sobotna promocija singla »Glej naprej« v Orto Baru!
Sobotni večer se je v Orto baru pričel z električnim mrkom, saj je tema za več kot uro zajela priprave na predstavitev singla “Glej naprej” in tonske vaje. Ko se je energija po električnih žicah končno vrnila, so RattleSnake opravili tonsko, pripravili projekcijo videospota, ki se je konstatno vrtel na steni Orto bara ter vklopili videokamero, ki je dogajanje na odru prenašala v živo na spletni strani www.rattlesnake-band.com.
Goste so RattleSnake pozdravili s sladkim presenečenjem, ki je s sabo nosilo sporočilo z željami za prihodnje leto. Ponudili so jim tudi bonbončke ter možnost, da kupijo majico ali CD.
Uvertura v večer je bila predskupina Zgrešeni primeri, nadaljevali pa so RattleSnake, ki so ponovno dokazali, da se jim po žilah pretakal pristni rock’n’roll. S svojim nastopom in skrbno izbranimi predstavljenimi komadi so RattleSnake dobro razgreli občinstvo in z divjim tempom energičnost v polnem Ortu še dodatno razvneli. Pevec Rok je med dogajanjem naslavljal tako goste v Ortu kot tudi tiste, ki so si koncert ogledali preko spleta. Koncert je bil zaradi omejenega časa končan ob polnoči, vendar je razgreta množica z vzkliki in ploskanjem dosegla dodatek, ki je bil pravo presenečenje, saj so RattleSnake zaigrali precej spremenjeno verzijo Ogenj al’ led in za konec še enkrat predstavili aktualni singl “Glej naprej”. Po zaključku so se zbranemu občinstvu priklonili in se jim s tem zahvalili za njihovo podporo.