Ringo Starr v Evropi

0 2

Kot, da letos na starem kontinentu ni že več kot zadosti koncertov, se je po mnogih letih, verjetno po več kot desetletju in pol, za turnejo odločil še legendarni bivši Beatle, RINGO STARR. Zaenkrat je potrjen samo koncert na Danskem. 12.junija bo Ringo koncertiral v mestu Randers. Več datumov bo znano kaj kmalu. Pa še namig organizatorjem v Sloveniji…mogoče bi veljalo bivšega Beatla povabiti tudi v Slovenijo.  Ni vrag, da dec ne bi napolnil vsaj Križank.

 

 

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki