Paul Manzi je novi Arena pevec!
Neo prog rockerji doma iz Velike Britanije Arena so uradno naznanili ime novega pevca! To je Paul Manzi!
Clive Nolan je novo dejstvo za skupino pospremil s sledečim komentarjem:
“Spoznajte novega Arena pevca Paula Manzija. Paul je znan po njegovem delu v ‘Raw Glory’ in seveda v’The Oliver Wakeman Band’… in sedaj sprejema izziv da se preizkusi kot Arenin nov vokalist! Paul, želim ti veliko sreče!”
Arena so zložili dva nova koncertna termina, ki pa sta od SLovenije zelo oddaljena in sicer:
12.11.2011 – The Peel, Kingston upon Thames, London, Velika Britanija
www.houseofprogression.com
13.11.2011, De Boerderij, Zoetermeer, Nizozemska
www.cultuurpodiumboerderij.nl