Ten z novim albumom že v letošnjem maju!
Avtor: Aleš Podbrežnik
Britanski melodični rockerji Ten bodo pri svoj založbi Rocktopia Records izdali nov studijski album z naslovom “Isla de Muerta” (“Island of the Dead”).
Skupno 12. studijski album skupine bo pri omenjeni založbi izšel, dne 20.05.2015!
Novi album je naslednik v letu 2014 izdanega, kritično odlično sprejetega albuma “Albion” – RockLine recenzija TUKAJ!
Spodaj je na voljo promocijski videodražilec!
Album je povzel naslov po misitčnem otoku (‘Isla de Muerta’ – “otok mrtvih”), ki se naslanja na legendo o piratih in ko mu prisluhnete, tudi riše prostranstva karibskega morja in piratskih časov.
Album odpre atmosferični instrumental ‘Buccaneers’, pravi polet pa dobi takoj z naslednjo skladbo ‘Dead Men Tell No Tales’.
Ten zatrujejo da bo novi album pisan an kožo njihovih oboževalcev.
Naslovi preostalih skladb bodo obelodanjeni v prihajajočih dneh!
Album ‘Isla de Muerta’ je bil posnet s prenovljeno Ten postavo, ki je posnela in izdala tudi album “Albion” in se glasi:
Gary Hughes – vokal
Dann Rosingana – kitara
Steve Grocott – kitara
John Halliwell – kitara
Steve Mckenna – bas kitara
Darrel Treece-Birch – klaviature
Max Yates – bobni
http://www.tenofficial.com
https://www.facebook.com/TenOfficial