Ten z novim albumom že v letošnjem maju!

0 2

Avtor: Aleš Podbrežnik

Britanski melodični rockerji Ten bodo pri svoj založbi Rocktopia Records izdali nov studijski album z naslovom “Isla de Muerta” (“Island of the Dead”).

Skupno 12. studijski album skupine bo pri omenjeni založbi izšel, dne 20.05.2015!

Novi album je naslednik v letu 2014 izdanega, kritično odlično sprejetega albuma “Albion” – RockLine recenzija TUKAJ!

Spodaj je na voljo promocijski videodražilec!

Album je povzel naslov po misitčnem otoku (‘Isla de Muerta’ – “otok mrtvih”), ki se naslanja na legendo o piratih in ko mu prisluhnete, tudi riše prostranstva karibskega morja in piratskih časov.

Album odpre atmosferični instrumental ‘Buccaneers’, pravi polet pa dobi takoj z naslednjo skladbo ‘Dead Men Tell No Tales’. 

Ten zatrujejo da bo novi album pisan an kožo njihovih oboževalcev. 

Naslovi preostalih skladb bodo obelodanjeni v prihajajočih dneh!

Album  ‘Isla de Muerta’ je bil posnet s prenovljeno Ten postavo, ki je posnela in izdala tudi album “Albion” in se glasi:

Gary Hughes – vokal
Dann Rosingana – kitara
Steve Grocott – kitara
John Halliwell – kitara
Steve Mckenna – bas kitara
Darrel Treece-Birch – klaviature
Max Yates – bobni 

Več informacij o Ten: 

 
Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki