Bivši King Diamond bobnar bi igral tudi za stalno pri Loud’N’Nasty
Švedski glam/sleaze rockerji Loud’N’Nasty so pravkar končali s snemanjem treh novih pesmi skupaj s producentom Snowy Shawom (ex – Mercyful Fate, King Diamond, Dream Evil), ki je prispeval tudi svoje bobne za novi material skupine.
“Pomagal sem fantom v produkciji, odigral za njih bobne, posnel fotografije skupine in če bo vseskupaj obrodilo sadove v podpisu pogodbe za izdajo albuma in podpisu pogodbe z ustreznim menedžmenotm, se pridružim skupini tudi permanentno.”, dodaja ob tem Snowy.
Zadnjo ploščo skupine Loud’N’Nasty je produciral bivši Europe kitarist Kee Marcelo. Preizkusite skladbo “Nasty Girls” TUKAJ!