Steve Smyth zapustil skupino
Avtor: Rok Klemše
Kitarist Steve Smyth je zaradi osebnih in poslovnih razlogov zapustil Nevermore. Do nadaljnega ga bo nadomeščal Chris Broderick (Jag Panzer), ki ga je nadomeščal že med Stevovo odsotnostjo iz skupine zaradi bolezni.
Steve nadaljuje glasbeno kariero, njegov inštrumentalni album The Esseness Project je tik pred izdajo. Steve se sedaj odpravlja na šesttedensko turnejo po Evropi s Hatesphere.