Naio Ssaion, 22.04.2009, Orto Bar, Ljubljana!

0 3

Naio Ssaion se vračajo. Po skoraj dveh letih bodo znova zavzeli slovenske odre, začeli pa bodo prav na Orto Festu. Skupina, ki si je odre delila z imeni, kot so Pink, Apocalyptica, Ill Nino, In Extremo in Die Happy obljublja, da bo tokraten večer iz sebe iztisnila vso energijo, ki se je v njih kopičila v zadnjih dveh letih.  Ob singlih miss you, n.ss in blah blah to vsekakor ne bo težko, prvič pa bom o lahko slišali tudi delček novega materiala, ki ga pripravljajo za prihajajočo ploščo. Prostor za vaje se baje trese. Tresel se bo tudi Orto!

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki