Paul Morris nova pridobitev Over The Rainbow
Over The Rainbow so po uspešnem nastopu na Sweden Rock Festivalu javnosti tudi uradno predstavili novega klaviaturista Paula Morrisa. Paul je tako kot vsi člani Over The Rainbow (z izjemo kitarista Jurgensa “J. R.” Blackmore-ja) nekdanjih član Rainbow, saj je z zasedbo koncertiral med leti 1994-97!