Symphony X pričeli s snemanjem novega albuma!
Včeraj so ameriški progresivni metalci Symphony X uradno pričeli s procesom snemanja novega studijskega albuma. Bobnar Jason Rullo je že pričel s snemanjem bobnov. Album bo predvidoma izšel sredi letošnjega leta pri založbi Nuclear Blast Records.
Kitarist Michael Romeo ob tem dodaja, da ima skupina že pripravljenega za približno eno uro novega materiala. Romeo je navdušen nad novimi idejami, za katere trdi da so v izraznem smislu resnično čvrste. Ena izmed skladb, ki jih bodo Symphony X vključili na novi album bo merila v dolžino preko 10 minut.