Underground z novimi okrepitvami!
Avtor: Rok Klemše
Goriški heavy metalci Underground so dobili novega člana, in sicer kitarista Sanija Možeta, ki je bil še “manjkajoči delček v sestavljanki”, in tako je zasedba sedaj popolna.
Underground zasedba je tako Mario Murgič na vokalu, Jernej Kranjec in Sani Može na kitarah, David Rogič na basu in Aleks Legiša na bobnih.
Smo pa tudi posneli svoj prvi demo s tremi komadi, ki je trenutno v fazi mixanja, in že nestrpno pričakujemo, da vam bomo lahko pokazali končen izdelek. Medtem pa si lahko na njihovi strani ogledate posnetke iz prejšnjih koncertov. Stay heavy!
Underground Facebook: