Within Destruction posneli nov video
Avtor: Primož Novak
Jeseniški brutalneži Within Destruction so posneli video za naslovno skladbo aktualnega albuma »Void«, ki je izšel v začetku leta pri Rising Nemesis Records.
Video je skupina posnela v sodelovanju z Nikom Čebulcem.
Skupina je letos na polno zaposlena z nastopanje po celi Evropi. Med prvo evropsko turnejo se je ustavila tudi v Ljubljani (reportaža TUKAJ). Skupina bo drugi album Void (recenzija TUKAJ) promovirala tudi po Veliki Britaniji, in sicer med 12. in 20. novembrom. Na turneji jih bodo spremljali Human Error in Shattered Horizons. V Sloveniji bo skupina nastopila na festivalu Hole of Metal, ki se bo odvijal med 2. in 3. septembrom v Orehovljah.