Testament razkrili naslovnico novega albuma
Avtor: Primož Novak
Thrash metal staroste Testament bodo 28. oktobra izdali težko pričakovani novi album, naslovljen »Brotherhood of the Snake«.
11. studijski album skupine bo izšel pri založbi Nuclear Blast. Naslovnico je ponovno naredil Eliran Kantor, ki je narisal naslovnici za prejšnja dva albuma-.
Pred nedavnim je kitarist Eric Peterson povedal, da so album napisali precej hitro zaradi turnejskih obveznosti, a vendar se je po njegovih besedah izkazalo, da je bil pritisk zaradi dela na albumu k večjem pozitivna stvar.
Izdelek je produciral Juan Urtega, zvočno pa ga je naknadno obdelal priznani Andy Sneap (Amon Amarth, Arch Enemy idr.). Več detaljov o prihajajočem albumu bo znanih v kratkem.
Testament so nazadnje nastopili v Sloveniji letos na festivalu Metaldays, z evropsko turnejo bodo nadaljevali konec oktobra, a kot predskupina Amon Amarth. Najbližje Sloveniji se bodo ustavili 22. novembra na Dunaju.