Kitarist Grega Habič z albumom Self Destruct Sequence, v torek 28.07.2009, na Valu 202
Jeseniški kitarist Grega Habič je v slabem letu ustvaril nove skladbe, ki jih bo predstavil na plošči “Self Destruct Sequence”. Glasbo na njej bodo vzljubili vsi ljubitelji dobre instrumentalne kitarske glasbe.
Habič je na njej nanizal ogrlico glasbenih slogov, ki valujejo od progresivnega metala, hard rocka, jazza, fusiona do klasike. Svoje poglede na ustvarjanje bo predstavil v pogovoru z Jernejem Venetom.
RockLine recenzijo albuma “Self Destruct Sequence” si lahko preberete TUKAJ.
Intervju z Grego Habičem (z dne 14.05.2009) za RockLine, si lahko preberete TUKAJ.