Malmsteenova “The Genesis” bo ponovno izšla, a le za ameriški trg!
Legendarni švedski kitarist Yngwie J. Malmsteen, bo izdal za ameriški trg album “The Genesis”, zbirko Malmsteenovih zgodnjih posnetkov. Album bo izšel, 25.08.2009, prvič pa je bil uradno izdan le za japonski trg in sicer v letu 2002.
Na “The Genesis” se nahajajo zgodnje verzije nekaterih pesmi, ki so bile posnete še v zgodnjem letu 1980, ko je bil Malmsteen še fantič in jih ni štel več kot 16. oziroma 17. Te skladbe je Yngwie kasneje predelal in vključil na svoje kasnejše studijske albume. CD bo vseboval dodatni video iz tega obdobja.
Seznam skladb na “The Genesis” je sledeč:
01. Birth Of The Sun (9:25)
02. Plague In Lucifer’s Mind (4:30)
03. Dying Man (8:47)
04. Black Music Suite Op.3 (instrumental) (12:52)
05. Merlin’s Castle (4:55)
06. Voodoo Nights (instrumental) (8:42)
07. Hello (1:51)
08. Voodoo Child (jam) (12:18)
09. On A Serious Note (instrumental) (5:54)
Prednaročila albuma so možna s klikom na Amazon.com.