Mott The Hoople jeseni ponovno na koncertnih odrih!

0 1

Mott The Hoople so potrdili namero o ponovni združitvi, s katero bodo obeležili 40. obletnico rojstva zasedbe. Gre za vnovično obujanje povesti ene najbolj kultnih britanskih rokerskih zasedb 70tih let ter prvi “reunion” po 35 letih. Originalna zasedba peterice Ian Hunter, Verden Allen, Dale Griffin, Overend Watts in Mick Ralphs bo odigrala 2 koncerta in sicer v legendarnem Hammersmith Apollo, 2. in 3. oktobra 2009.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki