Abiotic končali z delovanjem

0 1

Avtor: Primož Novak

Ameriška tehnična death metal zasedba Abiotic je sporočila, da je prenehala z delovanjem.

Skupina je v svojem kratkem obstoju izdala en EP ter dva albuma (recenzijo za zadnji album Casuistry si lahko preberete TUKAJ). Opravila je tudi nekaj turnej. Med drugim se je letos podila po Evropi skupaj s Suffocation in Cattle Decapitation.

Skupina pravi, da za prenehanje ni bilo nobene drame. Članom zaradi drugih obveznosti ne znese več, da bi skupina lahko naprej normalno funkcionirala.  

V igri so novi projekti in kmalu bo moč videti kakšnega člana Abiotic v kakšni drugi skupini.

Na fotografiji: Abiotic med nastopom v Ljubljani (Gala Hala), dne 7. 3. 2016, kot predskupina Suffocation in Cattle Decapitation. RockLine fotoarhiv 2006-2016, vse pravice pridržane. Celotno reportažo s koncerta si lahko preberete TUKAJ

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki