AC Angry podpisali pogodbo za izdajo albuma
Avtor: Aleš Podbrežnik
AC Angry, zasedba, ki je nastopila dne 12.06.2013 že drugič v Ljubljani, je sklenila pogodobo z založbo Dust On The Tracks Records.
Tisti, ki ste prisostvovali zadnjemu Saxon koncertu v Ljubljani, ste jih lahko videli v živo. Nemci, ki so se preimenovali v AC Angry iz Taletellers (pod tem imenom pa so nastopili februarja 2009 v Ljubljani kot predskupia Grave Digger).
Pred priključitvijo na turnejo s Saxon v juniju letos so mesec dni prej nastopali na nekaj koncertih po Nemčiji kot predskupina kitarskemu šamanu Michaelu Schenkerju!
RockLine koncertno reportažo s koncerta Saxon, ko so pred njimi nastopili tudi AC ANgry, v Ljubljani (CUK Kino Šiška), dne 12.06.2013, si lahko preberete TUKAJ.