AC/DC stopajo znova v studio!

0 0

Avtor: Aleš Podbrežnik

AC/DC se odpravljajo s prvim majem 2014 v kanadski Vancouver (zvezna država Britanska Kolumbija) kjer bodo pričeli s snemanjem novega studijskega albuma, ki bo prvi po albumu “Black Ice” iz leta 2008.

Skupina bo v letošnjem letu slavila prvih 40. let delovanja, vsled temu pa bo odigrala po svetu 40. koncertov. 

Te vesti je razodel pevec Brian Johnson včeraj, potem ko je prejel nenadejan klic iz radijske postaje The Gater, ki deluje na frekvenci 98.7 v mestu West Palm Beach (ZDA, zvezna država Florida).

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki