Adrenaline Mob februarja z novim albumom
Avtor: Urban Bolta
Ameriška superskupina Adrenaline Mob bo februarja izdala svoj drugi studijski album.
Adrenaline Mob je skupina iz New Yorka, ki je začela delovati leta 2011, ob ustanovitvi pa so jo tvorili sami prekaljeni glasbeniki: bobnar Mike Portnoy (ex-Dream Theater), vokalist Russell Allen (Symphony X), kitarist Mike Orlando in basist Paul Di Leo (Fozzy). Do danes so doživeli nekaj kadrovskih sprememb, med drugim jo je zaradi pomanjkanja časa zapustil bobnar Portnoy, na mesto basista je prišel John Moyer (Disturbed), medtem ko stalna člana že od začetka ostajata Allen in Orlando. Letos so izdali svoj drugi EP »Covertá« s priredbami osmih njim priljubljenih skladb, naslednje leto pa se torej vračajo z novim, skupno drugim dolgometražnim albumom. Zaenkrat še ni znano, pri kateri založbi bo izšel, zato je še toliko bolj zanimivo, da je že znan datum izida: 18. februar 2014. Takrat naj bi se tudi izvedelo, kdo je novi Adrenaline Mob bobnar.