Aerosmith bodo konec septembra odšli v studio!

0 2

Aerosmith se odpravljajo konec tega meseca v studio, kjer bodo začeli s snemanjem materiala za novi album. Pevec skupine Steven Tyler, ki se je pravkar vrnil iz rehabilitacije zaradi poškodbe noge, že napoveduje, da načrtuje skupina za marec in april v letu 2009 novo turnejo, pretežno orientirano na ZDA, nekaj terminov pa bo odigranih tudi izven ZDA, a v manjšem obsegu, kot je to bilo to nazadnje, ko so Aerosmith obiskali tudi Indijo in Rusijo.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki