Aerosmith bodo konec septembra odšli v studio!
Aerosmith se odpravljajo konec tega meseca v studio, kjer bodo začeli s snemanjem materiala za novi album. Pevec skupine Steven Tyler, ki se je pravkar vrnil iz rehabilitacije zaradi poškodbe noge, že napoveduje, da načrtuje skupina za marec in april v letu 2009 novo turnejo, pretežno orientirano na ZDA, nekaj terminov pa bo odigranih tudi izven ZDA, a v manjšem obsegu, kot je to bilo to nazadnje, ko so Aerosmith obiskali tudi Indijo in Rusijo.