Aerosmithi se vračajo na Download

0 1

Avtor: Urban Bolta

Ameriški rock velikani Aerosmith so bili potrjeni za nosilce britanskega festivala Download, ki se vsakega junija odvija v legendarnem parku Donington.

Bostonski Leteči kovači bodo tako nastopili kot poslednji izvajalec tretjega dne, medtem ko sta bila nosilca prvih dveh dni znana že prej, to sta Avenged Sevenfold in Linkin Park. Za ameriške blues-rock legende bo to prvi nastop na Britanskem otoku po letu 2010, ko so prav tako nastopili na tem istem festivalu.

Vse informacije o festivalu so vam na voljo na spletni strani http://www.downloadfestival.co.uk/.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki