After the Burial ostali brez basista
Avtor: Primož Novak
Ameriško tehnično deathcore zasedbo je zapustil basist Lee Foral.
Lee Foral se je odločil zapustiti skupino po tem, ko je dobil prvega otroka, kar je postala njegova prioriteta. Foral je bil med drugim tudi ustanovni član skupine, ki je s skupino posnel 5 albumov.
Kdo bo nadomestil Forala, ostaja zaenkrat neznano. Skupina je še pred njegovim odhodom igrala kot kvartet, namreč po smrti kitarista Justina Lowea se je odločila, da ne bo nastopala z dodatnim kitaristom.
Skupino poleti čaka nova ameriška turneja Summer Slaughter, kdaj se namerava vrniti v Evropo pa zaenkrat ni znano.