Anavrini spet napadajo!
Skupina ANAVRIN te dni predstavlja prvi single BETTER U s težko pričakovanega drugega studijskega albuma. Single je v obliki videospota dobil tudi zanimivo vizualno podobo, za katero je kot režiserka poskrbela Mirjam Hlastan. Snemanje je potekalo na različnih lokacijah po Ljubljani, od Kiberpipe do kongresne dvorane Gospodarskega razstavišča in Kulturnega doma Dobrova. Kot zanimivost lahko povemo, da je večina snemanja potekala v toaletnih prostorih in marsikateremu naključnemu obiskovalcu ni bilo jasno, kaj počne sedem fantov z glavno igralko Gigio na stranišču toliko časa. Kaj v resnici počnejo, boste seveda lahko preverili v videospotu!
Kako pa zveni novi material? Album boste lahko slišali jeseni, do takrat pa bodo Anavrin pripravili še zanimiv natečaj za naslov albuma, o čemer vas bomo obveščali v prihodnjih tednih. Prva predstavitev skladb z novega albuma pa bo v sklopu projekta RADAR FESTIVAL, ko bo v Orto baru v Ljubljani 8. junija koncert skupine Anavrin (*gostje SUNBITE), prav tam pa bo možnost last minute prijave za Radar festival. Če pa si svoje mesto na avtobusu zabave želite zagotoviti že prej, pa se lahko prijavite na [email protected], kjer za 53 evrov nudijo prevoz na koncert in nazaj ter vstopnico za festival. Koncert Anavrinov, ki bodo tako v Zagrebu 20.junija igrali v družbi svetovnih zvezd PLACEBO, KAISER CHIEFS in QUEENS OF THE STONE AGE, bo za vse prijavljene nedvomno nekaj posebnega, kajti glasbeni izlet ponuja tudi zanimiv vpogled v zakulisje. Za začetek pa je tukaj koncert v Orto baru, kjer boste okusili ščepec novega materiala.