Anthrax zaposleni s pripravo novega albuma
Avtor: Urban Bolta
Njujorški thrash metalci Anthrax že pripravljajo nov album, hkrati pa za bodočo izdajo DVD-ja obdelujejo koncertne posnetke iz Južne Amerike.
Anthrax so po sušnih osmih letih septembra 2011 izdali album »Worship Music«, s katerimi so presenetili tudi največje optimiste in bendu vrnili del nekdanjega ugleda, ki je sredi devetdesetih začel hitro kopneti. Anthraxi načrtujejo tudi izdajo DVD-ja, več informacij (datum izida, naslovnica…) pa zaenkrat še ni znanih.
Anthraxi, ki so lanskega julija skupaj z Iron Maidni gostovali v nam bližnjem Zagrebu, bodo v aktualnem letu koncertno menda prav tako aktivni, čeprav je njihov uradni koledarček zaenkrat še prazen.