Anthraxi nosilci močne metalske turneje po Ameriki
Avtor: Urban Bolta
Anthrax se bodo marca odpravili na močno turnejo po Ameriki, na kateri bodo v celotno dolžini igrali svoj klasičen album »Among The Living« (1987).
Na turneji, poimenovani »Metal Alliance Tour«, bodo poleg legendarnih njujorških thrash metalcev nastopali še Exodus, High On Fire, Municipal Waste in Holy Grail.
Turneja z 21-imi potrjenimi termini se bo začela konec marca v Las Vegasu, končala pa slab mesec dni kasneje z nastopom v za Anthraxe domačem New Yorku.
Vodja Anthraxov Ian Scott je nad močno turnejo seveda navdušen: »Prekleto težko že čakam toletno metal Alliance turnejo! Za nami je krasno leto, v katerem smo za album Worship Music prejeliceli nominacijo za Grammyja« Turneja ima odličen line up, da pa bo še bolj posebna, bomo na njej v celotni dolžini igrali album »Among The Living.«