Apocalyptica: Psalm

0 1

Finski čelo rockerji Apocalyptica so se odločili za uradno izdajo skladbe Psalm, ki jo je Pertu Kivilaakso v živo igral na pretekli turneji. Skladba je prejela zelo dobre odzive in hkrati z njimi tudi prošnje, naj jo izdajo. Zdaj je tu!

Video za skladbo je plesno atmosferični, Finci pa so go posneli na prestižni akademiji Sibelius, kjer so pred slabimi dvemi desetletji snemali že svoj prvenec.

Prvič v svoji karieri se bo Apocalyptica podala tudi na turnejo z orkestrom. Sodelovali bodo z orkestrom Avanti!, ki bo prilagodil nekatera njihova dela. V taboru Fincev so prepričani, da bo koncertne izkušnja s 25-članskim orkestrom tako za njih kot tudi za poslušalce nepozabna. Premierno bodo nastopili marca 2014 na Finskem, turneja pa bo gostovala tudi na Poljskem, v Rusiji, Belorusiji, Nemčiji in baltskih državah.

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki