Arch Enemy objavili novo skladbo

0 1

Avtor: Primož Novak

Le-ta je dolga eno minuto.

Gre za priredbo skupine The Shitlickers, švedske hardcore punk skupine, ki je delovala v osemdesetih. Skladbo je izdala revija Decibel v sklopu serije Flexi.  

Arch Enemy bodo svoj deseti studijski album z naslovom “Will To Power” izdali 8. septembra 2017 pri založbi Century Media Records.

“Will To Power” bo skupno drugi studijski album, na katerem se bo predstavila v vlogi glavne pevke Alissa White-Gluz ter nasploh prvi, na katerega bo vpisan izvrstni kitarist Jeff Loomis, ki se je zasedi priključil konec leta 2014.

Arch Enemy bodo novi album promovirali tudi v Sloveniji, in sicer se bo skupina ustavila v Ljubljana, 17. septembra, v dvorani CUK Kino Šiška. 

Pošlji komentar

Your email address will not be published.

Ta stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Sprejmi Preberi več

Zasebnost&piškotki