Arch Enemy z novim albumom že 28.09.2009!
Švedsko nemška ekstremna metal naveza Arch Enemy bo pri založbi Century Media Records, dne 28.09.2009, izdala novi studijski album z naslovom “The Root Of All Evil”.
Posebna, količinsko omejena izdaja novega ploščka bo vsebovala, kot dodaten material, na novo posnete verzije nekaterih pesmi, ki so izšle na prvih treh Arch Enemy albumih – “Black Earth” (1996), “Stigmata” (1998) in “Burning Bridges” (1999).
Novi album Arch Enemy je miskal in masteriziral priznani britanski producent Andy Sneap (Megadeth, Testament, Exodus). Album so producirali člani skupine v družbi Daniel Erlandssona in Rickarda Bengtssona, ki sta poskrbela za inženiring.
Naslovnico za album je prispeval brazilski umetnik Gustavo Sazes.